Radna Sejmiku Województwa Śląskiego Ewa Lewandowska na spotkaniu u starosty Adama Hajduka mówi o kuszeniu ofertą turystyczną
2013-04-23

Podczas spotkania Ewa Lewandowska podkreśliła, że aby Racibórz stał się atrakcyjny w oczach turystów nie wystarczy wskazać, jakie są w nim ciekawe i godne polecenia miejsca. Potrzeba dobrej i spójnej dla całego regionu oferty turystycznej, która będzie atrakcyjniejsza od tych promowanych przez pozostałe śląskie regiony. Turysta musi zostać zachęcony do przyjazdu, a Ziemia Raciborska jest niezwykle atrakcyjna – wystarczy dobrze ją wypromować i na stałe wpisać w krajobraz atrakcji turystycznych Województwa Śląskiego, podkreśliła Radna.

Ewa Lewandowska podkreśliła, że taka integracja sportowa jest bardzo pozytywna - pozwala na wymianę doświadczeń, nawiązywanie nowych kontaktów, daje motywację do nauki języków oraz pozwala przypuszczać, że współpraca międzynarodowa będzie się rozwijała przez wiele lat. Po zawodach ekipy sportowców miały również możliwość poznania Raciborza, zwiedzenia zamku oraz zrobienia drobnych przedświątecznych zakupów.

czytaj całość: http://www.nowiny.pl/90797-ewa-lewandowska-mowila-u-adama-hajduka-czym-trzeba-kusic.html

źródło: nowiny.pl